Provádíme profesionální strojové čištění garážových stání.
Již 13 let v Praze a okolí.


Uklidove sluzby Praha TOP CLASS SERVICE


Uklidova firma Praha

Pravidelné strojové čištění garážových stání

Jste předseda bytového domu, správce kancelářských nebo jiných nebytových prostor a hledáte profesionální úklidovou firmu na pravidelné strojové čištění garážových stání? Neváhejte nás kontaktovat a my k Vám zajedeme a vytvoříme nezávaznou cenovou nabídku. 

Více informací »

Uklidove sluzby Praha

Jednorázové strojové čištění garážových stání

Jsme schopni do druhého dne od objednání zajistit profesionální jednorázový strojový úklid garážových stání. Abychom Vám sdělili orientační cenu za jednorázové strojové čištění, budeme od Vás potřebovat plochu podlah v m2, které se budou strojově čistit.

Více informací »

Uklidy domacnosti Praha

Generální úklidy garážových prostor

Jsme schopni zajistit profesionální kompletní úklid garážových stání, sklepních prostor atd. Zejména vysát průmyslovým vysavačem celý prostor interiéru, očistit armatury, kryty vedení, hydranty, vypínače. Abychom Vám sdělili orientační cenu za úklid, budeme od Vás potřebovat plochu prostoru v m2.

Více informací »


Uklidy domacnosti v Praze

Profesionální přístup. Na tom si zakládáme.

Dbáme na to, aby byla zajištěna maximální kvalita služeb. Používáme odpovídající čistící prostředky a profesionály v oboru úklidu proškolujeme. K čištění využíváme nejlepší technologické řešení a mycí stroje. Máme zajištěné pojištění odpovědnosti za škody do výše 5 milionů Kč.


Zadejte poptávku a pošlete nám zprávu. Sejdeme u Vás a zpracujeme cenovou nabídku.

Můžete nám napsat nebo zavolat a sdělit nám rozsah prací. Profesionálně vyčistíme povrch garáží a na přání provedeme zajištění dlouhodobé ochrany povrchu u všech typů betonových a litých podlah garážových stání nebo jiných obdobných ploch. Používáme čistící stroje firem Tennant a Kärcher, které jsou špičkou ve svém oboru.


Uklidy restauraci a baru Praha

Nejste spokojeni s úklidem garáží? Nechte to na nás a my zajistíme pravidelný servis.

Při úklidu garáží během roku stačí povrch čistit 1x za 1 až 2 měsíce podle typu provozu. Při nízkém provozu, např. garážové stání bytového domu, provádíme čištění 1x za 3 měsíce. V zimním období doporučujeme úklid provádět 1x měsíčně, kvůli množství štěrku z aut, chemickému posypu a soli, které díky migraci do povrchu neprospívají životnosti podlahy. Při sněžení z aut stéká špinavá voda z rozmrzlého sněhu a ledu, která zavlhčuje prostory a tím napomáhá vniknutí cizích látek do povrchu.


pravidelne uklidy domu a kancelari Praha

Zajistíme Vám i netypické úklidové práce. Stačí se nás zeptat.

Jsme schopni zajistit například jednorázové čištění mastných olejových skvrn z motorových olejů z litých povrchů, čištění a dezinfekci garáží po haváriích kanalizace, odčerpání kalů, strojové úklidy po stavebních pracích, zimní úklidy sněhu. Nabízíme také renovaci litých povrchů.


pravidelne uklidy v Praze

Uklidova firma Praha

Uklidova firma Praha Uklidova firma Praha Uklidova firma Praha  


Nahoru   |   Ceník   |   Kontakt   |   Služby