Úklid společných prostor bytových domů.

Jsme profesionálové s více jak desetiletou tradicí na úklidy společných částí činžovních a panelových domů v Praze a okolí.

Úklidové práce v Praze a okolí jsou většinou prováděny 1x nebo 2x týdně ve stanovený a neměnný den v týdnu. Úklid provádí jeden nebo dva stálí pracovníci.
V případě nemoci nebo dovolené je zajištěn náhradní pracovník úklidu. 
V domě bývá vyvěšen formulář s docházkou pracovníka úklidu.


Uklidove sluzby Praha TOP CLASS SERVICE


Uklidova firma TOP CLASS Service

Činžovní dům od 1850 Kč

Příklad: pravidelný úklid pětipatrového činžovního domu 1x týdně: 2350 Kč/měsíc (tzn. 4 nebo 5 úklidů v měsíci, včetně měsíčního úklidu). Generální úklid fakturován zvlášť (jeho cena bývá 1 až 1,5 násobek měsíční faktur. částky za pravidelný úklid domu)

Uklidove sluzby Praha

Panelový dům 4100 Kč

Příklad: pravidelný úklid pětipatrového panelového domu o 2 vchodech 1x týdně: 4100 Kč/měsíc (tzn. 4 nebo 5 úklidů v měsíci, cena včetně měsíčního úklidu). Generální úklid fakturován zvlášť (jeho cena bývá 1 až 1,5 násobek měsíční částky za pravidelný úklid domu)

Uklidy domacnosti Praha

Pojištění odpovědnosti

Občas se může každému z nás stát, že se mu podaří během úklidu něco vylít nebo rozbít, např. vázu hadicí od vysavače. Pro tyto všechny případy máme sjednané pojištění odpovědnosti za způsobené škody do výše 5 mil. Kč.

Jak to u nás probíhá:

Jako první provedeme v domě úvodní generální úklid, kdy důkladně vyčistíme veškeré společné prostory domu. Poté navazuje běžný profesionální pravidelný úklid. Úvodní generální úklid provádíme proto, abychom zajistili v domě čisto a poté již mohli dům běžně uklízet a udržovat ho ve stavu jako během úvodního úklidu. 

Pravidelný úklid společných prostor domu obvykle probíhá v četnosti 1x nebo 2x týdně a generální úklidy domů jsou prováděny většinou 2x do roka na jaře a na podzim.

V případě, že v domě probíhá rekonstrukce nebo stavební práce, jsme schopni zajistit i úklidy společných prostor domu během rekonstrukcí a zvýšit četnost úklidu například na úklid každý druhý den.

Naše běžné standarty pravidelných úklidových prací- úklid společných částí bytových domů:


1 x týdně
 

zametání a mytí schodů, podest a chodeb ve všech patrech domu včetně přízemí, zametení prachu a vytření podlahy pod rohožkami, otírání madel zábradlí a okenních parapetů, mytí kabiny výtahu včetně čistění zrcadla a všech nerezových částí ve výtahu, odstranění nečistot v drážkách výtahových dveří, schody do suterénu, hrubý úklid kolem domu do 1 metru, úklid venkovních schodů, oboustranné mytí skleněných vchodových dveří včetně rámu a odstranění letáků


1 x měsíčně ( v ceně pravidelného týdenního úklidu)

odstranění reklam, vyčištění prostoru pod kovovými rohožemi uvniř a vně vchodových dveří. Individualně dle potřeby u jednotlivých vchodů i opakovaně v měsíci


2 x ročně - generální úklid (placený zvlášť) 

generální úklid: zametení suterénu, umytí celého zábradlí včetně výplní, mytí hydrantů, mytí veřejného osvětlení zvenčí, mytí oken včetně jejich rámů

Provádíme také strojové čištění garáží a hloubkové čištění podlah.


Vzor smlouvy o provádění úklidových prací naleznete zde
Přílohou smlouvy je kopie pojistné smlouvy- pojištění odpovědnosti za škody. 
Pokud nevíte, jak správně napsat poptávku úklidových prací, ukázku naleznete zde


V případě zájmu nás kontaktujte:
tel.: (+420) 605 827 609
e-mail: info@topclassservice.cz

Můžete se podívat na naše reference.

Uklidova firma Praha
Uklidova firma Praha Uklidova firma Praha Uklidova firma Praha  


Nahoru   |   Ceník   |   Kontakt   |   Služby